Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2021 18:04
Spider-Man Insomniac
1027V

Spider-Man w Marvel's Avengers na PS5 i PS4. Znamy datę premiery oczekiwanego dodatku

Insomniac Games jeszcze przed premierą Marvel's Avengers zapowiedziało opracowanie dodatku ze Spider-Manem w roli głównej i w końcu Peter Parker trafi do gry. Jeszcze w listopadzie na PlayStation 5 i PlayStation 4 pojawi się rozszerzenie, które pozwoli graczom wcielić się w nową postać.

Szef Square Enix potwierdził dzisiaj, że Marvel's Avengers nigdy nie powinno trafić w ręce Crystal Dynamics, ponieważ zespół nie miał doświadczenia w opracowywaniu gier-jako-usług. Twórcy jednak systematycznie rozbudowują i ulepszają produkcję, by zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia.

Crystal Dynamics usunęło z pozycji elementy pay-2-win i teraz deweloperzy zapowiedzieli dużą aktualizację. Już 30 listopada na serwerach Marvel's Avengers pojawi się Spider-Man, który będzie jednak dostępny wyłącznie dla graczy na konsolach PlayStation.

„Ikoniczny pajęczak Spider-Man pojawi się wyłącznie dla graczy PlayStation w aktualizacji z 30 listopada wraz z wydarzeniem Spider-Man: With Great Power Hero Event! Poznasz historię Spider-Mana dzięki odblokowywanym wyzwaniom wplecionym w Inicjatywę Avengers. Oto krótki przedsmak jego podróży w Marvel's Avengers! Peter Parker odkrywa nowy plan AIM, mający na celu zdobycie technologii, która może uczynić ich armię Synthoidów niepowstrzymaną, a całkowita dominacja jest nieunikniona. Musi współpracować z Avengers, aby powstrzymać to zagrożenie i nawiązuje nieśmiałą przyjaźń z Ms. Marvel i Black Widow, jednocześnie ukrywając swoją tożsamość. Jako bohater przyzwyczajony do pracy w pojedynkę, zmaga się z nową dynamiką pracy w zespole. Czy dołączy do Avengers na pełen etat, czy pozostanie niezależny w walce z AIM?”

Deweloperzy potwierdzają, że w tym dniu do gry trafi także nowy typ przeciwników, gracze sprawdzą stroje z Marvel Cinematic Universe, ale Crystal Dynamics zajęło się także dopracowaniem systemu rozwoju postaci czy też ulepszeń sprzętu.

Fani sprawdzą także raid Klaw – będzie to bardzo wymagająca misja, dzięki której śmiałkowie za zwycięstwo zgarną sprzęt najwyższej klasy.

Spider-Man w Marvels Avengers

Źródło: https://avengers.square-enix-games.com/en-us/news/wtw-week-62/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix