Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 20.11.2021 16:45
Monster Energy Supercross - The Official Videogame 5
217V

Monster Energy Supercross 5 zapowiedziane. Na tor powrócimy w przyszłym roku

Monster Energy Supercross powraca i ponownie zabierze nas na wyboiste tory, ekscytujące wydarzenia i piękne stadiony. Milestone znów stawia na sprawdzoną formułę i szykuje się do premiery w pierwszym kwartale 2022 roku.

Milestone od dawna zajmuje się wszelkiego rodzaju wyścigami motorowymi, wśród których znajduje się między innymi seria Monster Energy Supercross, której czwartą odsłonę zrecenzowaliśmy dla Was w tym roku.

Włoska ekipa mistrzów od wyścigów jednośladami ponownie uderza ze swoim tytułem w zimowe okienko premier, celując dokładnie w 17 marca 2022 roku - tegoroczna edycja ukazała się zaś 11 marca, więc między grami jest praktycznie dosłownie rok różnicy.

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 5 znów wcielimy się w licencjonowanych kierowców, na licencjonowanych sprzętach krążących po oficjalnych stadionach. Co ciekawe najnowszy Supercross opuści platformę Google Stadia, co może oznaczać, że gry wcale dobrze się tam nie sprzedają, a sama usługa naprawdę ma spore problemy.

Tagi: Milestone Monster Energy Supercross - The Official Videogame 4