Elden Ring rodzi spore nadzieje twórców. Bandai Namco zdradza oczekiwaną sprzedaż

News
1595V
Elden Ring rodzi spore nadzieje twórców. Bandai Namco zdradza oczekiwaną sprzedaż
Kajetan Węsierski | 20.11.2021, 09:30

Wydawcy nadchodzącego projektu od From Software podzielili się z graczami swoimi oczekiwaniami odnośnie do poziomu sprzedaży po premierze gry.

Elden Ring to projekt, którego właściwie nie trzeba wychwalać - już sam tytuł doskonale działa na wyobraźnię i sprawia, że większość graczy doskonale wie, co będzie robiła pod koniec lutego. Dotychczasowe materiały z nadchodzącego projektu od From Software pokazywały ogromną jakość, a osoby, które dostały możliwość sprawdzenia pozycji, tylko potwierdziły te ustalenia.

Teraz natomiast dowiedzieliśmy się, jakie oczekiwania mają sami wydawcy z Bandai Namco odnośnie do swojego najnowszego projektu. Informacja wypłynęła z najnowszej sesji pytań i odpowiedzi w gronie inwestorów. Firma zdradziła, że projekt jest przejmowany bardzo ciepło przez branżę oraz graczy, a przy tym został obsypany nagrodami jeszcze przed premierą. Z tego względu liczą na sprzedaż czterech milionów kopii do końca bieżącego roku podatkowego.

Dla nich okres ten zakończy się 31 marca 2022, więc założenie z taką liczbą sprzedanych kopii jest założeniem w skali miesiąca. Cóż, jakby nie spojrzeć, jest to całkiem sensowne założenie, które rzeczywiście może się ziścić. Prawdę mówiąc trudno mi wyobrazić sobie mniejszą liczbę (zwłaszcza, że projekt zadebiutuje na wielu platformach) i prędzej obstawiałbym przekroczenie 4 milionów. Jak Wy to widzicie?

Źródło: https://twistedvoxel.com/bandai-namco-elden-ring-sell-4-million-debut-month/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych