Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2021 16:53
Elden Ring gameplay
2839V

Elden Ring na rozgrywce. Gameplay pokazuje grę na PS5 (4K/60fps), XSX|S i PS4

Bardzo długo czekaliśmy na ten moment. Pierwsze redakcje otrzymały możliwość opublikowania filmów z Elden Ring, więc możemy sprawdzić, jak prezentuje się gameplay z najnowszej gry From Software. Materiały pokazują jakość pozycji z PlayStation 5, Xboksów Series X|S, a nawet z PlayStation 4.

W 2022 roku nie zabraknie mocnych gier od najbardziej znanych deweloperów z całego świata, jednak jestem pewien, że Elden Ring będzie dla wielu graczy jedną z najważniejszych produkcji następnych miesięcy. Twórcy w znakomity sposób rozszerzają swoją rozwijaną latami koncepcję – w tym miejscu znajdziecie nasze pierwsze wrażenia z pozycji.

Teraz jednak możecie sprawdzić gameplay, na którym zobaczycie wiele pojedynków. Zaznaczam: każdy dziennikarz rozpoczynał grę w tym samym momencie, jednak studio zdecydowało się na zaproponowanie graczom rozległego świata, więc niektórzy redaktorzy mogli wybrać się w różne miejsca.

Elden Ring pod względem grafiki nie zapewnia next-genowych wrażeń (pozycja debiutuje na dwóch generacjach), jednak możecie mieć pewność, że tytuł nadrabia rozgrywką i rozmachem. Japończycy w ciekawy sposób rozwinęli gameplay, który wielu z nas pokochało w serii Dark Souls.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software