Forza Horizon 5 to największy sukces całego Xboksa. Microsoft potwierdził niesamowity wynik gry

News
1827V
Forza Horizon 5 to największy sukces całego Xboksa. Microsoft potwierdził niesamowity wynik gry
Iza Łęcka | 19.11.2021, 08:17

PlayGround Games po raz kolejny podzieliło się oficjalnym rezultatem Forzy Horizon 5. Gracze coraz śmielej wsiadają za wirtualne kierownice i ruszają na meksykański festiwal, by sprawdzać dopracowane trasy i mierzyć się z nowymi wyzwaniami. Gra jest jednym z największych sukcesów w działalności Xboksa.

O ogromnej popularności, jaką cieszy się Forza Horizon 5, piszemy już od kilkunastu dni. Jeszcze przed wyczekiwanym udostępnieniem na rynku wyścigi mogły poszczycić się bardzo dużym zainteresowaniem, które nie minęło w dniu oficjalnej premiery – tytuł osiągnął najlepszy wynik Xbox Game Studios w 24 godzinach od debiutu.

Najnowsza produkcja PlayGround Games jednak "nie traci na zakrętach" i winduje coraz lepszy rezultat – w pierwszym tygodniu do festiwalu w Meksyku zawitało ponad 10 mln graczy. To oficjalny rekord w historii Xboksa i Xbox Game Pass.

„Dziękujemy ponad 10 mln fanów #ForzaHorizon5 za największy pierwszy tydzień w historii @Xbox i @XboxGamePass KIEDYKOLWIEK. GG!”

Nie ulega wątpliwości, że strategia Microsoftu przyjęła się na dobre, a dzięki abonamentowi Xbox Game Pass z wyścigami zapoznała się ogromna liczba odbiorców. Deweloperzy z brytyjskiego studia nie mogliby nawet marzyć o zgromadzeniu 10 mln kierowców w tak krótkim czasie bez wsparcia amerykańskiej usługi.

Sprawdźcie naszą recenzję Forza Horizon 5 i zerknijcie na poradnik.

Źródło: Twitter: ForzaHorizon

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych