Iza Łęcka Iza Łęcka 19.11.2021 07:35
Ratchet & Clank Rift Apart PS5 promocja
3491V

PS Plus, gry na PS5, XSX|S, PS4 i XOne w promocji Black Friday. Produkcje w pudełkach w niskich cenach

Z okazji Black Friday ze swoimi promocjami wystartowały nie tylko cyfrowe sklepy Sony, Microsoftu czy Nintendo, ale również sieci, w których można zakupić produkcje z fizycznej dystrybucji. W najnowszej ofercie znalazło się wiele znanych tytułów, a także tańszy abonament PlayStation Plus.

Akcje związane z Black Friday już na trwałe zapisały się w działalności wielu sklepów – nie brakuje również propozycji przygotowanych z myślą o sympatykach gier wideo. Oprócz okazałych wyprzedaży Nintendo i Sony, klienci mogą także sięgnąć po tytuły na fizycznych nośnikach. 

RTV Euro AGD ruszyło ze swoją ofertą z okazji Czarnego Piątku – już na pierwszy rzut oka naszą uwagę może zwrócić obniżona cena rocznego dostępu do abonamentu PlayStation Plus, która wynosi 159 złotych. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić najnowszych przygód Ubisoftu, warto rozważyć zakupy. Na wyprzedaży Assassin’s Creed Valhalla można zgarnąć za 124,90 zł, Far Cry 6 został wyceniony na 189 zł, natomiast Watch Dogs Legion kupimy już za 89 zł.

Użytkownicy konsol PlayStation mają również możliwość zgarnąć wiele popularnych IP Sony już od 39 złotych, a sympatycy Hideo Kojimy mogą wskoczyć w buty Sama Portera i sprawdzić udogodnienia przygotowane z myślą o nowej edycji – Death Stranding Director's Cut kosztuje 169 zł. Przypomnijmy, że japoński deweloper już skupia się na nowym projekcie i systematycznie dzieli się kolejnymi etapami prac w Kojima Productions.

Promocja na PS Plus:

Promocja na gry z PlayStation 5:

Promocja na gry z PlayStation 4:

Promocja na gry z Xboksa:

Promocja na grę z Nintendo Switcha:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/black-friday-w-rtv-euro-agd-roczny-abonament-ps-plus-za-159-zl-fc6-edycja-gold-na-ps5-za-249-zl
https://lowcygier.pl/subskrypcje/promocje-na-12-miesiecy-playstation-plus-z-okazji-black-friday-2021-roczny-ps-od-158-zl/

Tagi: playstation 4 PlayStation 5 Promocja PS4 PS5 Xbox Xbox One Xbox Series X|S