Predator otrzyma prequel. Zaprezentowano główną bohaterkę Prey

Filmy/seriale
1477V
Predator otrzyma prequel. Zaprezentowano główną bohaterkę Prey
Wojciech Gruszczyk | 12.11.2021, 19:16

Latem 2022 roku zadebiutuje „Prey”, czyli najnowsza produkcja z uniwersum Predatora. Na zaprezentowanym materiale widzimy główną bohaterkę, która będzie próbowała ochronić swój lud przed potężną bestią.

Disney potwierdził plany dotyczące uniwersum Predatora. „Prey” to najnowsza produkcja z tej serii i widzowie w tym wypadku mogą liczyć na prequel, za który odpowiada Dan Trachtenberg – reżyser „10 Cloverfield Lane”.

Korporacja jednak nie szykuje się na gigantyczną promocję, ponieważ film już latem 2022 roku wyląduje na Hulu i Disney+. Jest to ciekawa sytuacja, która pokazuje, że platforma SVOD będzie rozbudowywana o coraz to ciekawsze propozycje z różnych IP.

„Prey” to thriller akcji, który przedstawi „uzdolnioną wojowniczkę” z narodu Komanczów – kobieta będzie zaciekle bronić swoje plemię przed „zaawansowanym ewolucyjnie obcym drapieżnikiem”.

Amber Midthunder („Legion”) wcieli się w główną bohaterkę i według przedstawionych informacji – Naru chce „udowodnić swoją wartość jako wojowniczka” i „z pewnością dostanie swoją szansę, gdy stanie twarzą w twarz z najbardziej niebezpiecznym łowcą, drapieżnikiem z innego świata”.

Pierwsze zdjęcie dobrze obrazuje propozycję.

Predator otrzyma prequel. Zaprezentowano główną bohaterkę Prey

Przeczytajcie nasze recenzje: „Wilk ze Snow Hollow”, „Na wodach północy” i „Wielka” (2 sezon).

Źródło: https://variety.com/2021/film/news/predator-prequel-prey-indigenous-hulu-disney-1235110470/

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper