Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2021 18:05
Spider-Man w Marvel's Avengers
1550V

Spider-Man w Marvel's Avengers. Zwiastun pokazuje ekskluzywną postać dla PS5 i PS4

Peter Parker musi pomóc Kapitanowi Ameryce i Iron Manowi. Jeszcze pod koniec miesiąca odbędzie się premiera kolejnego dodatku do Marvel's Avengers, ale tym razem zawartość zostanie udostępniona wyłącznie na PlayStation 5 i PlayStation 4. Zobaczcie w akcji Spider-Mana.

Crystal Dynamics nieustannie stara się wyprowadzić na prostą Marvel's Avengers i mam wrażenie, że do gry w końcu trafi rozszerzenie, które może sprawić, że produkcją zainteresuje się wielu nowych graczy. Za sprawą współpracy z Sony, twórcy otrzymali możliwość wrzucenia do gry Spider-Mana, ale w tym wypadku możemy liczyć na pełnoprawny dodatek, który zapewnia fabularny wątek nowej postaci.

Spider-Man może być naprawdę dobrym wzmocnieniem, ponieważ bohater ma wielu fanów, a w dodatku mam wrażenie, że Pater Parker powinien od początku trafić do tej przygody – choć oczywiście nie było to możliwe, ponieważ to japońska korporacja posiada prawa do superbohatera.

Twórcy Marvel's Avengers powinni w przyszłości zapowiedzieć kolejnych herosów, którzy rozbudują zestawienie gry i zapewnią fanom kolejne atrakcje. W ostatnich dniach zapowiedziano kolejną aktualizację – to właśnie 30 listopada do gry trafi Spider-Man.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix