Skyrim ma już 10 lat. Gracze mogą pobrać bezpłatne dodatki i darmową aktualizację gry na PS5 i XSX|S

News
2372V
Skyrim ma już 10 lat. Gracze mogą pobrać bezpłatne dodatki i darmową aktualizację gry na PS5 i XSX|S
Wojciech Gruszczyk | 11.11.2021, 10:46

Bethesda świętuje 10-lecie Skyrima i dzisiaj na rynku pojawi się nie tylko nowe wydanie gry. Gracze mogą pobrać bezpłatną aktualizację do Skyrim Special Edition, która poprawia jakość rozgrywki w kultowego RPG-a na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S.

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition jest od dzisiaj dostępny na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One i PC. W zestawie gracze otrzymają ogromną zawartość, ponieważ studio zadbało o wrzucenie do zestawu pakietu modyfikacji. Wszystkie szczegóły nowego wydania znajdziecie tutaj.

Bethesda postanowiła jednak wykorzystać okazję, by zadbać o kilka bezpłatnych rozszerzeń – posiadacze Skyrim Special Edition mogą od dzisiaj pobrać: „Bóstwa i kusiciele” (zadania), „Niecodzienne osobliwości” (przedmioty), tryb przetrwania oraz system wędkarstwa. Sprawdźcie konkretne szczegóły ulepszeń.

Studio wykorzystało także okazję, by opracować aktualizację Skyrim Special Edition dla PlayStation 5 i Xboksów Series X|S – w tym wypadku darmowy patch poprawia optymalizacje, serwuje ulepszenia graficzne i deweloperzy nie zapomnieli o szybszym ładowaniu.

„#Skyrim10 Edycja Rocznicowa jest już dostępna na wszystkich platformach!”

Skyrim Special Edition jest dostępny za 169 zł, Skyrim Anniversary Edition za 239 zł, a Skyrim Anniversary Upgrade kupimy za 89 zł (ceny z PlayStation Store).

Źródło: Twitter: ElderScrolls

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych