Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2021 16:41
Skyrim Anniversary Edition
3039V

Cena Skyrim Anniversary Edition ujawniona przez Bethesdę. Gracze mogą skorzystać z promocji

Bethesda potwierdziła kolejne ważne szczegóły dotyczące Skyrim Anniversary Edition. Zestaw przygotowany z okazji 10-lecia cenionego RPG-a został wyceniony i gracze będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty, by zaktualizować grę w mniejszej cenie.

Bethesda przygotowuje się do wielkiej premiery Skyrim Anniversary Edition, więc ostatnio mogliśmy spojrzeć na rozbudowany materiał z gry oraz poznaliśmy szczegóły ulepszeń. Tytuł zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, więc otrzymaliśmy właśnie kolejne konkrety.

Producent i wydawca zdradził cenę specjalnej wersji produkcji, którą kupimy z okazji 10-lecia Skryima:

„Sugerowana cena detaliczna za Skyrim Anniversary Edition w sklepach cyfrowych wyniesie 49,99 USD / 54,99 EUR / 47,99 GBP/ 79,95 AUD / 3399 RUB w momencie premiery”.

Możemy przyjąć, że The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition kupimy w Polsce za około 250 zł, jednak pojawi się również dodatkowa oferta, z której mogą skorzystać posiadacze Skyrim Special Edition – w tym wypadku kupicie wyłącznie aktualizację:

„Jeśli posiadasz już Skyrim Special Edition, cena za aktualizację Anniversary Upgrade w sklepach cyfrowych wyniesie 19,99 USD / 19,99 EUR / 15,99 GBP / 29,95 AUD / 1429 RUB”

Jeśli macie Skyrim Special Edition to bez problemu skorzystacie z ulepszenia za około 92 zł, co na pewno jest lepszą opcją względem kupowania całego Skyrim Anniversary Edition w pełnej cenie... Choć pewnie znajdzie się wielu graczy, którzy zdecydują się na ten zestaw.

Bethesda ujawniła także, że na rynku pojawi się fizyczne wydanie, ale w tym wypadku otrzymamy zwykłego Skyrima i kod na pobranie dodatkowej zawartości.

Twórcy opracowali także next-genową aktualizację, która zostanie zaoferowana za darmo:

„Posiadacze Skyrim Special Edition lub Anniversary Edition na PlayStation 5 i Xbox Series X|S otrzymają aktualizację do gry na nową generację. Patch będzie darmowy i zoptymalizuje grę dzięki ulepszonej grafice, szybszym czasom ładowania i nie tylko”.

Źródło: https://elderscrolls.bethesda.net/pl/article/5esC91g2ABY1jQ97uq39zW/skyrim-anniversary-edition-faq

Tagi: Bethesda Game Studios Bethesda Softworks The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition