The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition

8,2
11 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 8.8
XSX|S 8.8
PC 8.2
PS4 10.0
XONE 9.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bethesda Game Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
11.11.2021
Europa:
11.11.2021
Polska:
11.11.2021
Producent:
Bethesda Game Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
11.11.2021
Europa:
11.11.2021
Polska:
11.11.2021

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition - opis gry

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition to gra RPG wyprodukowana przez Bethesda Game Studios. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series.

Fabuła - The Elder Scrolls V: Skyrim

Kontynent rozrywany jest przez napięcia wewnętrzne oraz przez niedawny konflikt z Thalmor (który zakończył się bolesnym dla Imperium paktem pokojowym). Wydarzenia śledzimy z perspektywy mieszkańców północnej prowincji Skyrim. W regionie wybucha wojna domowa, a atmosferę niepokoju podgrzewa jeszcze inwazja ze strony starożytnej rasy smoków.

Rozgrywka - The Elder Scrolls V: Skyrim

W Skyrim zmienia się czas akcji, ale system rozgrywki pozostaje podobny do poprzednich odsłon serii The Elder Scrolls. Walki przebiegają w czasie rzeczywistym - liczą się zatem nie tylko wypracowane statystyki bohatera, ale i refleks gracza. Znacznie udoskonalona została w porównaniu z Oblivionem walka bronią białą. Skyrim opiera się w tym zakresie na idei utrzymywania równowagi i współczynniku wytrzymałości. Wyprowadzając potężne ataki, które wykorzystują punkty wytrzymałości, możemy zachwiać przeciwnikiem, który opuści na chwilę gardę, odsłaniając się na atak. Bardziej intuicyjny stał się również system magii. Dopracowano również strzelanie z łuku. Uproszczono system rozwoju postaci - tym razem w grze nie występują podstawowe atrybuty (np. charyzma czy inteligencja), a tylko punkty przyporządkowane poszczególnym, konkretnym zdolnościom.

Zawartość - The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition

Anniversary Edition to nowa edycja gry wydana z okazji 10. rocznicy premiery The Elder Scrolls V: Skyrim. Oferuje ona trzy popremierowe rozszerzenia (Dragonborn, Dawnguard, Hearthfire), a także liczony w setkach content z Creation Club (bossowie, questy, dungeony, ekwipunek, umiejętności itd.).

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper