Assassin's Creed Valhalla otrzyma jeszcze nieco zawartości do końca roku. Ubisoft zapowiada nowości

News
1461V
Assassin's Creed Valhalla otrzyma jeszcze nieco zawartości do końca roku. Ubisoft zapowiada nowości
Kajetan Węsierski | 06.11.2021, 10:30

Wiele wskazuje na to, że Ubisoft nie zamierza pozwolić odetchnąć od ich najnowszej gry z serii Assassin's Creed - do końca roku czeka nas jeszcze nieco niespodzianek.

Assassin's Creed Valhalla to niebywale rozbudowana gra, już gdy mówimy o samej wersji podstawowej. Gdy dołączamy do tego całą masę eventów oraz DLC, dochodzimy do momentu, w którym właściwie przez cały miniony rok można było grać wyłącznie w ten tytuł. A zgodnie z najnowszymi informacjami - fani dostaną jeszcze przynajmniej jedno duże DLC (ostatnio pojawiło się nieco informacji na jego temat).

To jednak melodia przyszłego roku. Jak się natomiast okazało, nie oznacza to bynajmniej, że graczy nie czeka już absolutnie nic w najbliższych dwóch miesiącach. Co to, to nie! Ubisoft przekazał za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze gry, że czeka nas jeszcze trochę zagadek, które warto odkryć. Dostaliśmy "mapę drogową" najbliższych nowości. Zapowiada się intensywnie.

Zgodnie z klimatyczną grafiką, już 9 listopada dostaniemy aktualizację 1.4.0. Wraz z nią w grze pojawi się nowa darmowa aktywność, która pozwoli nam plądrować grobowce - "Tomb of The Fallen". Co więcej, od 11 listopada do 2 grudnia odbywał się będzie Oskoreia Festival, a więc ograniczony czasowo event, o którym wciąż wiadomo niewiele. To koniec? Nie! Jeszcze w grudniu czeka nas kolejny update - 1.4.1. Ubisoft nie zwalnia.

Gotowi na więcej? Oto mały wgląd w to, co zmierza do Assassin's Creed Valhalla. Wygląda na to, że 2021 wciąż ma nieco zagadek do odkrycia!

Źródło: https://twitter.com/assassinscreed/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych