Assassin's Creed Valhalla otrzyma kolejne DLC w przeciągu 5 miesięcy. Ubisoft szykuje nowy dodatek

Gry
1560V
Assassin's Creed Valhalla otrzyma kolejne DLC w przeciągu 5 miesięcy. Ubisoft szykuje nowy dodatek
Kajetan Węsierski | 30.10.2021, 12:30

Według najnowszych informacji, które płyną do nas z obozu Ubisoftu, studio zamierza wydać kolejne pełnoprawne DLC do ich najnowszej gry w świecie Assassin's Creed jeszcze przed końcem bieżącego roku finansowego. Czeka nas kolejna przygoda w nordyckim świecie.

Assassin's Creed Valhalla to jedna z tych gier singleplayer, które mogą być na rynku naprawdę długo, a i tak sprawiają, że wielu graczy dalej siedzi w jednym i tym samym świecie. Wszystko to za sprawą niezwykłej skali produkcji oraz regularnie pojawiających się dodatków do gry. Już przecież kilka dni temu mogliśmy czytać, że Ubisoft jeszcze przez jakiś czas zamierza wspierać produkcję.

Warto dodać, że według najnowszych raportów, do końca roku finansowego nie tylko możemy liczyć na dalsze wsparcie gry pod względem jej poprawek i kosmetycznych zmian, ale także pod kątem DLC! Oznacza to, że w przeciągu najbliższych pięciu miesięcy (a prawdopodobnie na początku 2022 roku), pojawi się jeszcze jeden pełnoprawny dodatek do nordyckiej przygody.

I choć obecnie nie mamy żadnych oficjalnych potwierdzeń ani nawet szczegółów na temat tego, z czym wiązało się będzie nadchodzące rozszerzenie, to wszystkie doniesienia zdają się sugerować, iż dostaniemy zawartość zatytułowaną "Dawn of Ragnarok", który zaoferuje nowe tereny, skarby, bronie czy ubrania dla Eivor(a). Więcej plotek na ten temat możecie przeczytać w newsie Izy sprzed kilku dni.

Źródło: https://gamerant.com/assassins-creed-valhalla-dlc-3-confirmed/

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper