Assassin's Creed Valhalla Tombs of the Fallen nową przygodą. Trofea zwiastują plądrowanie grobowców

Gry (plotka)
2261V
Assassin's Creed Valhalla Tombs of the Fallen nową przygodą. Trofea zwiastują plądrowanie grobowców
Iza Łęcka | 03.11.2021, 11:22

Nie milkną plotki dotyczące nowej zawartości, jaka ma się pojawić w przygodzie Eivor. Tym razem odkryto pakiet pucharków, które sugerują, że Ubisoft zaprosi graczy do przemierzania grobowców.

Ubisoft miał w ostatnim czasie ręce pełne roboty, jednak wysiłek deweloperów się opłacił – jednym z przejawów sukcesu jest spora popularność Assassin's Creed Valhalla, które podczas ostatniego spotkania z inwestorami zostało określone mianem hitu. Debiutujące w sierpniu rozszerzenie Oblężenie Paryża doprowadziło do „rekordowego zaangażowania graczy”. Podczas gdy studio czuwa nad pozbyciem się wszelkich niedogodności z rozgrywki i zapewnia, że w ciągu najbliższych 5 miesięcy dostarczy nowe DLC, gracze skupieni wokół produkcji nadal węszą.

Jak wskazuje ostatni wpis na Twitterze Access The Animus do gry został dodany zestaw trofeów, który potwierdza nową zawartość zatytułowaną Tombs of the Fallen. Zgodnie ze szczegółami wyzwań gracze będą musieli zagłębić się w grobowcach, a ich dokładne sprawdzenie będzie nagradzane.

„Dodano nowy zestaw trofeów do Assassin's Creed Valhalla i wydaje się, że wiąże się to z nadchodzącą zawartością o nazwie Tombs of the Fallen. Biorąc pod uwagę, że do zbadania są co najmniej trzy grobowce, czy może to być oficjalna nazwa zawartości poświęconej runom Odyna?”

Zgodnie z niepotwierdzonymi doniesieniami nowa zawartość do Assassin's Creed Valhalla mogłaby zaprosić entuzjastów do dokładniejszego poznawania nordyckiej mitologii – w październiku informowaliśmy o Dawn of Ragnarok, który miałby zapewnić bohaterowi nie tylko nowe umiejętności i bronie, ale również wyzwania dotyczące podbicia terenów Svartalfheimu.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Assassin's Creed Valhalla.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/new-assassins-creed-valhalla-trophies-point-to-tombs-of-the-fallen-content-update/

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper