Iza Łęcka Iza Łęcka 03.11.2021 12:08
Mydło inspirowane Halo Infinite
747V

Halo z własnym mydłem. Gracze mogą pachnieć niczym Master Chief

Kampania promocyjna Halo przybiera coraz ciekawszą formę. Na rynku obok gadżetów związanych ze strzelanką 343 Industries pojawi się również... mydło. Spot potwierdza nowy produkt, który nie tylko rozbawi, ale może zainteresować niektórych graczy.

Do najnowszej przygody Master Chiefa pozostało coraz mniej czasu, dlatego 343 Industries dzieli się rozmaitymi ujęciami z produkcji. W ostatnim czasie zobaczyliśmy materiał dotyczący tarczy energetycznej, nową mapę, natomiast wcześniej przedstawiono szczegółowy filmik skupiający się na kampanii.

Twórcy nawiązali również współpracę z firmą Dr. Squatch, a jej efektem jest opracowanie limitowanej wersji mydła. Zgodnie z opisem Spartan Scrub jest „wyposażony w składniki inspirowane Halo”, które sprawią, że gracze „poczują się tak potężnie jak sam Master Chief”. Wykreowany zapach bazuje na nutach szałwii, owocu yuzu i drzewa cedrowego, który ma przenieść śmiałków w sam środek pola bitwy i jednocześnie „zabić smród”. Używający go mężczyźni mają „pachnieć jak bohater”.

"Weź prysznic jak Spartanin i dodaj sobie energii, myjąc się tym limitowanym, gotowym do walki kosmetykiem".

Poniżej możecie sprawdzić reklamę, która zachęca fanów Halo do zainteresowania się nowym produktem. Nie ulega wątpliwości, że Microsoft podchodzi ze sporym dystansem do swoich produktów – po ustanowieniu Craiga maskotką Xboksa czy lodówce Xbox Series X Mini, przyszedł czas na mydło inspirowane Spartanami ;) 

Źródło: YouTube.com

Tagi: 343 Industries Halo Infinite microsoft