Animal Crossing: New Horizons z ostatnią dużą aktualizacją i DLC. Nintendo kończy wspieranie wielkiego hitu

Gry
1492V
Animal Crossing: New Horizons z ostatnią dużą aktualizacją i DLC. Nintendo kończy wspieranie wielkiego hitu
Bartosz Dawidowski | 01.11.2021, 12:52

Niedługo zakończy się wspieranie przez Nintendo jednej z najpopularniejszych gier w historii Switch, czyli Animal Crossing: New Horizons.

Nintendo ogłosiło, że zapowiedziane już w połowie października rozszerzenie Happy Home Paradise, które trafi w nasze ręce 5 listopada, będzie ostatnią dużą nowością w Animal Crossing: New Horizons. Informacja o zakończeniu wsparcia dotyczy też darmowych aktualizacji. Pliki, które otrzymamy 5 listopada 2021 r. będą finalną większą gratisową nowością tego typu. Po tym terminie doczekamy się jeszcze pewnie jakichś aktualizacji, ale już bez wprowadzania większych porcji świeżej zawartości.

"Darmowa aktualizacja, która zostanie wprowadzona do dystrybucji 5 listopada będzie ostatnim dużym pakietem zawartości. (...)

(...) Happy Home Paradise jest wielkim rozszerzeniem do Animal Crossing: New Horizons i zaoferuje wyróżniający się, świeży styl zabawy. DLC będzie ostatnim płatnym dodatkiem do Animal Crossing: New Horizons" - napisało Nintendo w wydanym komunikacie.

Przypominam, że DLC "Happy Home Paradise" zostanie udostępnione bez dodatkowych opłat osobom z aktywnym abonamentem, Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Normalnie rozszerzenie będzie kosztować, dla osób bez wspomnianej subskrypcji, 25 dolarów.

Warto przy okazji przeczytać o nadciągających grach z N64 w ramach abonamentu Nintendo Switch Online + Expansion Pack.

Źródło: https://nintendoeverything.com/animal-crossing-new-horizons-last-paid-dlc-is-happy-home-paradise/

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper