Nintendo Switch Online + Expansion Pack z grami i dodatkiem do Animal Crossing. Znamy cenę i datę premiery

News
1584V
Nintendo Switch Online + Expansion Pack z grami i dodatkiem do Animal Crossing. Znamy cenę i datę premiery
Wojciech Gruszczyk | 15.10.2021, 16:40

Nintendo ponownie zaskakuje! Korporacja właśnie potwierdziła pierwszy, płatny dodatek do Animal Crossing: New Horizons, który jednocześnie będzie dostępny w Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Znamy cenę i datę premiery rozbudowanej usługi Japończyków.

Ostatni Nintendo Direct przyniósł zapowiedź Nintendo Switch Online + Expansion Pack, czyli rozbudowanej usługi japońskiej korporacji. Gracze w tym wypadku mogą liczyć na produkcje z Nintendo 64 i SEGA Genesis – już teraz znamy pierwszą listę pozycji, a w przyszłości propozycja zostanie rozbudowana o kolejne tytuły.

To jednak nie koniec, ponieważ Nintendo właśnie zaskoczyło zapowiadając rozszerzenie oferty. W zestawie pojawi się także Animal Crossing: New Horizons Happy Home Paradise, czyli pierwszy, płatny dodatek do wielkiej produkcji. Dodatek został wyceniony na 25 dolarów, ale możemy go otrzymać płacąc za usługę.

Nintendo Switch Online + Expansion Pack zostało wyceniony na 49,99 dolarów na 12 miesięcy dla pojedynczego konta lub 79,99 dolarów na rok dla rodziny. W tym wypadku nie możemy mówić o ofercie na jeden lub trzy miesiące.

Wszystkie szczegóły Nintendo Switch Online + Expansion Pack zostały zaprezentowane na poniższym materiale. Premiera usługi odbędzie się 26 października.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper