World War II: Underground. W polskiej grze wcielimy się w członka ruchu oporu. Pierwszy zwiastun

Gry
600V
World War II: Underground. W polskiej grze wcielimy się w członka ruchu oporu. Pierwszy zwiastun
Bartosz Dawidowski | 29.10.2021, 13:07

Polski zespół Demolish Games, który dotychczas skupiał się na tytułach symulacyjnych, takich jak Demolish & Build, postanowił wyjść ze swojej niszy. Studio ujawniło swój najnowszy projekt pt. World War II: Underground.

W World War II: Underground wcielimy się w członka ruchu oporu działającego na terenach okupowanych przez Rzeszę Niemiecką w trakcie II Wojny Światowej. W grze nastawionej na stealth będziemy wyciągać kolegów z więzienia, kraść ważne militarne dokumenty Niemców czy dokonywać sabotażów w ich fabrykach. Akcja przedstawiana jest w World War II: Underground w ujęciu FPP.

Polskie studio tak opisuje wyzwania gameplayowe w World War II: Underground, które zmierza na PC (Steam):

"Zbieraj informacje o patrolach przeciwnika, planuj drogi ucieczki, ukrywaj ważne narzędzia w trakcie dnia, by później użyć je w nocy podczas akcji. (...) Przebieraj się za cywilów, a nawet za niemieckich żołnierzy i penetruj militarne obiekty od środka. W World War II: Underground każdą misję można rozegrać na wiele różnych sposobów" - głosi opis gry na Steam.

Niestety nie wiadomo, kiedy zagramy w World War II: Underground. Tytuł nie został jeszcze nawet opatrzony przybliżonym terminem premiery, więc pewnie sporo jeszcze na niego poczekamy.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1788260/World_War_II_Underground/

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper