South Park: Post Covid zadebiutuje w listopadzie. Do końca 2021 roku widzowie zobaczą 2 filmy z serii

Filmy i seriale
910V
South Park: Post Covid zadebiutuje w listopadzie. Do końca 2021 roku widzowie zobaczą 2 filmy z serii
Iza Łęcka | 28.10.2021, 12:41

Trey Parker i Matt Stones nie próżnują. Twórcy miasteczka South Park podpisali wieloletnią umowę, dzięki której w 2021 roku zadebiutują dwa nowe filmy z tego uniwersum. W listopadzie odbędzie się premiera „South Park: Post Covid”.

W sierpniu autorzy serii South Park ogłosili nawiązanie wielkiej współpracy, na mocy której powstanie 6 kolejnych sezonów animacji oraz zostanie opracowanych 14 filmów. Systematycznie pojawiające się propozycje mają być skutecznym wabikiem zachęcającym widzów do sprawdzenia nowej platformy streamingowej. Pierwsza z nich ukaże się już 25 listopada.

„South Park: Post Covid” zadebiutuje wyłącznie na Paramount+ i – jak sama nazwa wskazuje – poruszy kwestię życia w postpandemicznej rzeczywistości. Wskazany temat był już dwukrotnie poruszany przez Parkera oraz Stonesa (w dwóch odcinkach „South Parka") i cieszył się bardzo wysoką popularnością. Zeszłoroczny „South Park: Pandemic Special” był nominowany do nagrody Emmy, a „South ParQ Vaccination Special” zgromadził przed ekranami niemal 3,5 mln widzów.

Zgodnie z ustaleniami twórcy powinni opracowywać po dwie oryginalne produkcje do 2027 roku, dlatego już w grudniu odbędzie się premiera następnej propozycji. Aktualnie jednak nie potwierdzono szczegółów oraz nie przedstawiono tytułu historii.

Warto przypomnieć, że powstaje także nowa gra z serii South Park, lecz o projekcie nie wiemy za dużo. Nad tytułem czuwa wewnętrzne studio założone przez autorów.

Źródło: https://deadline.com/2021/10/south-park-post-covid-premiere-date-thanksgiving-1234863692/

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper