State of Play (październik 2021) zakończone. Jak oceniacie pokaz gier z PS5 i PS4?

News
4772V
State of Play (październik 2021) zakończone. Jak oceniacie pokaz gier z PS5 i PS4?
Wojciech Gruszczyk | 28.10.2021, 00:05

Sony właśnie zakończyło kolejny State of Play. Na wydarzeniu nie zabrakło gier zmierzających na PlayStation 5 i PlayStation 4, ale jest to dobry moment na podsumowanie wydarzenia i ocenę prezentacji japońskiej korporacji. Co sądzicie o pokazanych tytułach?

State of Play (październik 2021) – opinie redakcji PPE.pl

Roger: Słabiutkie State of Play, które uratował pokaz gameplayu z Little Devil Inside. Coś czuję, że będzie to mała perełka, bo wygląda w akcji świetnie i z każdym kolejnym pokazem coraz mocniej czekam. Niespodzianką było też nowe Star Ocean, ale raczej nie będzie to hit kalibru tego z PSOne (The Second Story). Seria już jakiś czas temu opuściła mocno loty. Cała reszta na tym pokazie - raczej do zapomnienia, Zwłaszcza jeśli ktoś ograł już Death's Door na Xboksie.
Ocena: 2/6

Wojtek: State of Play było przeładowane... Małymi pozycjami. Nie jestem pewien, czy taka forma prezentacji jest odpowiednia dla fanów PlayStation, którzy są przyzwyczajeni do gier AAA od Sony, jednak jak widać – od czasu do czasu możemy spojrzeć na takie prezentacje. Jeśli nie mieliście okazji zagrać, to Death's Door warto sprawdzić. Świetnie bawiłem się z tą produkcją w okolicach premiery na Xboksie. Z całej imprezy interesuje mnie tylko Little Devil Inside... Reszta? Zabrakło tutaj czegoś konkretnego.
Ocena: 2/6

Iza: Sony wyskoczyło z ogłoszeniem State of Play, ale od początku nie pozostawiało złudzeń, że moglibyśmy spodziewać się głośnych doniesień – moje oczekiwania więc nie były zbyt wielkie i przynajmniej się nie zawiodłam. Z dzisiejszego pokazu na pewno część z nas chciałoby następnych wiadomości dotyczących Star Ocean: The Divine Force czy całkiem obiecującego Little Devil Inside, pozostałe propozycje mogą przejść bez echa. Po 20 minutach zdecydowanie czekam na następną imprezę Japończyków i jakieś mięcho – ta dzisiejsza przystawka tylko rozbudziła mój apetyt na więcej zapowiedzi.
Ocena: 1,5/6

State of Play – podsumowanie materiałów:

Jak oceniacie State of Play? Weźcie udział w ankiecie i zobaczcie podsumowanie Sony:

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych