Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.10.2021 23:22
KartRider: Drif
395V

KartRider: Drift promowane przez Sony. Japończycy zapraszają na betę

Na dzisiejszym State of Play nie możemy liczyć na pokaz Gran Turismo 7, ale jak widać Japończycy nie zapominają o szybkich samochodach. Producent PlayStation przypomina graczom o KartRider: Drift. Zainteresowani mogą wziąć udział w testach.

Sony nie zapomniało o entuzjastach szybkiej jazdy. Na State of Play pokazano nowy materiał z KartRider: Drift, ponieważ okazuje się, że produkcja już wkrótce będzie testowana przez kolejnych graczy. Z tej okazji możemy sprawdzić zwiastun, który ma zachęcić fanów gatunku do rozgrywki.

„PlayStation wita najnowszy tytuł z serii KartRider, popularnej serii gier wyścigowych, w którą gra ponad 300 milionów graczy! KartRider: Drift to jedyna darmowa międzyplatformowa gra wyścigowa z gokartami, gdzie emocje rodem z salonu gier i rywalizacja, w której o zwycięstwie decydują najszybsze drifty, spotykają się z rozbudowanymi możliwościami personalizacji gokarta i postaci, a wszystko to w oszałamiającej oprawie graficznej uzyskanej dzięki Unreal® Engine 4”.

Twórcy produkcji podkreślają, że tytuł jest pozbawiony małych płatności, a najważniejsze w rozgrywce będą umiejętności graczy. W KartRider: Drift należy opanować swój pojazd i wykorzystać wszystkie elementy mapy, by osiągnąć oczekiwany sukces.

Tagi: KartRider: Drift Nexon State of Play