Iza Łęcka Iza Łęcka 27.10.2021 11:57
Cowboy Bebop
1295V

Cowboy Bebop na pełnym zwiastunie. Netflix zachęca do listopadowej premiery

Platforma SVOD podjęła się adaptacji jednej z najbardziej znanych i cenionych przez widzów z całego świata anime. Od pierwszego ogłoszenia mówiącego o angażu aktorów, „Cowboy Bebop” mierzył się z krytyką oddanych fanów. Jak jednak prezentuje się pełny zwiastun tej nietuzinkowej historii? Sprawdźcie najnowszy materiał.

Netflix potwierdził rozbudowane zestawienie listopadowych premier, wśród których wyróżnić należy między innymi „Czerwoną notę”, kolejny sezon „Narcos: Meksyk”, następne odcinki „Big Mouth” czy „Cowboya Bebopa”. Serial zadebiutuje dopiero w drugiej połowie miesiąca, jednakże już dzisiaj możemy sprawdzić, jak prezentuje się jego pełny zwiastun.

Twórcą propozycji jest André Nemec, który wcześniej był producentem między innymi „Bez skrupułów Toma Clancy'ego” oraz „Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia”, natomiast scenariusz opracował Christopher Yost, czyli twórca historii do „Thor: Mroczny świat”, „Thor: Ragnarok” i jednego z odcinków serialu „The Mandalorian”.

Kilka dni temu mogliśmy sprawdzić klimatyczny teaser, który mocno rozbudził oczekiwania i jednocześnie nieco uspokoił entuzjastów serii, którzy zwiastowali rychłą porażkę projektu Netflixa. Trzeba przyznać, że najświeższy materiał również trzyma poziom i zapowiada się całkiem obiecująco.

„Cowboy Bebop” to pełen akcji kosmiczny western opowiadający historię trójki „kowbojów” — łowców nagród, którzy uciekają przed demonami przeszłości. Spike Spiegel (John Cho), Jet Black (Mustafa Shakir) i Faye Valentine (Daniella Pineda) bardzo się od siebie różnią, ale łączy ich jedno — są śmiertelnie niebezpieczni. Razem tworzą nieco chaotyczną, acz barwną drużynę, która za odpowiednią zapłatę gotowa jest pojmać najgroźniejszych przestępców całego Układu Słonecznego. Jednak zuchwałość i sarkazm nie pomogą im w konfrontacji z najgroźniejszym przeciwnikiem, jakim jest ich własna przeszłość.

Jeśli wciąż nie mieliście okazji zapoznać się z oryginalnym anime „Cowboy Bebop”, to pamiętajcie, że wszystkie odcinki są dostępne na platformie Netflix.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Cowboy Bebop Netflix Trailer zwiastun