Iza Łęcka Iza Łęcka 21.10.2021 10:42
Cowboy Bebop
1783V

Cowboy Bebop w Polsce! Netflix udostępnił kultowe anime

W listopadzie odbędzie się premiera nowego serialu „Cowboy Bebop” stworzonego przez platformę streamingową, jednak nie zapomniano o oryginalnej opowieści. Od dzisiaj widzowie Netflixa mogą sprawdzić kultową serię, bowiem na serwery trafiły wszystkie odcinki produkcji.

Na początku tygodnia mogliśmy sprawdzić nietuzinkowy materiał z aktorskiego wydania „Cowboya Bebopa”, który wśród wielu sympatyków anime zrobił niemałe wrażenie i zaostrzył apetyty przed listopadową premierą. Przygotowując się na zbliżającą nowość, użytkownicy serwisu mogą sprawdzić pierwowzór.

Widzowie Netflixa otrzymali dostęp do 26 odcinków, a każdy z nich trwa 24 minuty – jest to pełna historia, która zadebiutowała w 1998 roku. Od tego czasu stworzone przez Shinchiro Watanabe anime zyskało spore grono fanów.

„Cowboy Bebop” przedstawia losy grupy łowów nagród, wśród której znajduje się samozwańczy kowboj, były gliniarz, poszukiwana zabójczyni, młodociana hakerka i cyber-pies, a akcja wydarzeń rozgrywa się w latach 70. XXI wieku.

Premiera „Cowboy Bebop” na platformie Netflix to dobra okazja, by odświeżyć sobie pamięć i przygotować się na nadciągająca premierę adaptacji. Pomysłodawcą i jednym z głównych scenarzystów propozycji jest Christopher L. Yost, który maczał palce przy takich widowiskach jak „Thor: Ragnarok”, „Thor: Mroczny świat” oraz serial „The Mandalorian”, natomiast w projekcie wziął również udział twórca oryginału.

Źródło: Twitter: newflixpl

Tagi: anime Cowboy Bebop netflix