Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2021 14:54
Cowboy Bebop
1005V

Cowboy Bebop na nowym materiale. Netflix zaskakuje realizacją

Netflix opublikował nowy materiał wideo promujący serial live-action „Cowboy Bebop”. Teaser jest bardzo rozbudowany i pokazuje kilka ciekawych scen – realizacja powinna zainteresować szczególnie fanów produkcji.

„Cowboy Bebop” to jedna z najciekawszych propozycji platformy Netflix na listopad. Firma już wcześniej zaprezentowała aktorów oraz plakat, jednak dopiero dzisiaj otrzymaliśmy pełną prezentację akcji. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę ciekawie, ponieważ przygotowany materiał jest mocno stylizowany i może przypaść do gustu wiernym fanom IP.

Netflix zmierzył się z prawdziwą legendą i choć nadal nie wiemy, jak „Cowboy Bebop” będzie prezentować się w dniu premiery, to jednak trzeba przyznać, że przynajmniej na tym filmie – wszystko wygląda dobrze.

Korporacja na przestrzeni ostatnich miesięcy potwierdziła prace nad wieloma znanymi markami i choć społeczność niektórych uniwersów nie jest zadowolona, to miejmy nadzieję, że w ostateczności na rynku będzie pojawiać się sporo ciekawych tytułów, które będą prezentować dobrą jakość.

 

Tagi: Cowboy Bebop Netflix Trailer zwiastun