GTA The Trilogy Definitive Edition w Polsce. Znamy cenę fizycznej wersji

News
3991V
GTA The Trilogy Definitive Edition w Polsce. Znamy cenę fizycznej wersji
Wojciech Gruszczyk | 25.10.2021, 13:59

GTA The Trilogy Definitive Edition zmierza nie tylko do cyfrowej dystrybucji. Gracze mogą także sięgnąć po fizyczne wydanie produkcji na konsole i jeden ze sklepów wrzucił już pakiet trzech gier do swojego katalogu. Będzie to na pewno dobra opcja dla kolekcjonerów.

W listopadzie GTA The Trilogy Definitive Edition zadebiutuje na konsolach oraz PC. Gracze z jednej strony zachwycają się wykonaniem, ale z drugiej obawiają o cenzurę. Mimo wszystko możemy mieć pewność, że pakiet produkcji trafi do Polski w pudełku i gracze kupią zestaw w stosunkowo dobrej cenie.

GTA The Trilogy Definitive Edition zostało wyceniony na 249 zł i choć nie jest to 159 zł, to jednak w przypadku tego wydawcy mogliśmy usłyszeć nawet o 349 zł. Jak wiadomo Take-Two nie ma problemów z oferowaniem graczom produkcji w wyższym standardzie cenowym.

Przynajmniej aktualnie nie potwierdzono, czy zestaw trafi do naszego kraju w fizycznym wydaniu na Nintendo Switcha, jednak będziemy monitorować sytuację. Należy oczywiście pamiętać o jednym – pakiet wyląduje w cyfrowej dystrybucji w listopadzie, ale dopiero 7 grudnia odbędzie się premiera gry w pudełkach.

Zamierzacie kupić GTA The Trilogy Definitive Edition na premierę? Warto dodać, że jedna część z kolekcji trafi do Xbox Game Pass, a druga do PlayStation Now.

Źródło: https://lowcygier.pl/preordery/pre-order-grand-theft-auto-the-trilogy-the-definitive-edition-na-konsole-playstation-i-xbox-za-249-zl-w-rtv-euro-agd/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych