GTA The Trilogy Definitive Edition na zwiastunie i screenach. Znamy szczegóły ulepszeń!

News
12122V
GTA The Trilogy Definitive Edition na zwiastunie i screenach. Znamy szczegóły ulepszeń!
Wojciech Gruszczyk | 23.10.2021, 05:33

Koniec oczekiwania! Rockstar właśnie opublikowało materiały z GTA The Trilogy Definitive Edition. Możemy sprawdzić zwiastun, screeny oraz poznać kilka nowych konkretów dotyczących ulepszeń. Gry trafią na rynek w listopadzie.

Rockstar w końcu ujawnił wszystkie szczegóły zestawu Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition. Tak jak wspominaliśmy – zestaw trafi na rynek 11 listopada 2021 roku i od tego dnia produkcja będzie dostępna w cyfrowym wydaniu. Jednak 7 grudnia odbędzie się premiera w fizycznej wersji – jednak aktualnie nie wspomniano, jak będzie prezentować się debiut gry w pudełkach na PS5.

GTA The Trilogy Definitive Edition zostało opracowane przez nowe studio Grove Street Games i twórcy podczas pracy wykorzystali Unreal Engine. Każda odsłona pakietu (GTA III, Vice City i San Andreas) otrzyma „nowoczesne sterowanie inspirowane GTA V”, a także „ulepszenia wizualne” – w tym zwiększoną rozdzielczość i „poprawioną wierność wizualną całego świata”. Rockstar jednocześnie informuje, że pomimo zmian – każda część ma oferować „oryginalną, wyróżniającą się estetykę”.

W przypadku sterowania gracze mogą liczyć na poprawione celowanie, a także zaktualizowane koła wyboru broni oraz stacji radiowych. Poprawiono również mini-mapy, dzięki czemu gracze mogą ustawiać punkty orientacyjne do konkretnych miejsc. Osiągnięcia i trofea również zostały zaktualizowane.

W wersji na Nintendo Switcha skorzystamy z celowania żyroskopowego, a zainteresowani wykorzystają ekran dotykowy do przybliżania i przesuwania kamery. Na PC gra otrzyma wsparcie NVIDIA DLSS.

Rockstar zapowiada także całkowicie „przebudowany” system oświetlenia, który charakteryzuje się lepszymi cieniami, pogodą i odbiciami. Twórcy dopracowali także modele postaci, pojazdów, budynków, broni oraz ulic. Studio zajęło się również odświeżeniem wnętrz – w tym wypadku dostrzeżemy tekstury w wyższej rozdzielczości. Wśród zmian wymieniono również zwiększoną odległość rysowania, która ma zapewnić „nowy poziom głębi i wyrazistości w całym świecie”.

Zamierzacie grać? Pakiet został wyceniony na 269 zł.

GTA ulepszenia

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/gta-the-trilogy-definitive-edition-release-date-announced-san-andreas-coming-to-game-pass

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych