Xbox Game Pass i PlayStation Now otrzymają po jednej grze z GTA The Trilogy Definitive Edition

News
3791V
Xbox Game Pass i PlayStation Now otrzymają po jednej grze z GTA The Trilogy Definitive Edition
Wojciech Gruszczyk | 22.10.2021, 15:03

Microsoft i Sony korzystają z zapowiedzi GTA The Trilogy Definitive Edition. Usługa Amerykanów (Xbox Game Pass) otrzyma jedną grę z pakietu, a w ofercie Japończyków (PlayStation Now) pojawi się kolejna produkcja. Poznajcie szczegóły.

Rockstar właśnie zaprezentowało pierwsze materiały z GTA The Trilogy Definitive Edition i choć znamy już datę premiery oraz cenę, to jednak okazuje się, że niektórzy gracze nie będą musieli kupić pakietu, by zapoznać się z przynajmniej jedną grą z zestawu.

Microsoft oraz Sony chcą skorzystać z okazji i choć producenci konsol nie mogą zapewnić klientom swoich usług pełnych zestawów, to jednak w Xbox Game Pass i PlayStation Now znajdziemy po jednej pozycji:

„Gracze będą mogli również doświadczyć Grand Theft Auto: San Andreas - The Definitive Edition w ramach Xbox Game Pass od 11 listopada. Grand Theft Auto III - The Definitive Edition będzie dostępne na PlayStation Now od 7 grudnia”.

Będzie to na pewno świetna okazja, by przekonać się, czy warto sięgnąć po cały pakiet. Możemy w zasadzie podejrzewać, że pojawi się opcja kupienia pojedynczej gry – choć aktualnie Rockstar nie wspomina o takiej propozycji.

Skorzystacie z oferty Sony lub Microsoftu?

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych