Iza Łęcka Iza Łęcka 25.10.2021 08:17
Halo Infinite Kampania
1228V

Halo Infinite z zaskakującą prezentacją. Już dzisiaj zobaczymy gameplay z kampanii

343 Industries planuje zmierzyć się ze swoim demonem. Ostatni pokaz kampanii Halo Infinite zrodził falę krytyki, przez którą deweloperzy wspólnie z Microsoftem opóźnili datę premiery. Studio otrzymało ponad rok na dokończenie prac, a część ich efektów poznamy dzisiaj za sprawą fragmentu rozgrywki z trybu fabularnego.

W zeszłym roku Microsoft dumnie prezentował kampanię z Halo Infinite, jednak jakość oprawy wzbudziła wiele nieprzychylnych komentarzy. Po wskazanym pokazie ikoną produkcji stał się Craig, a wielu odbiorców zwiastowało rychłą porażkę zespołu 343 Industries. Gigant z Redmond musiał szybko zareagować, dlatego sympatycy marki musieli się uzbroić w cierpliwość i poczekać rok na debiut strzelanki.

Na niecałe dwa miesiące przed wyczekiwaną premierą twórcy są gotowi na prezentację, dlatego dzisiaj o godzinie 15:00 przekonamy sei, jak wygląda fabularny tryb z najnowszego Halo. Dokładnie nie wiemy, czego powinniśmy się spodziewać, jednak warto zwrócić uwagę, że Amerykanie zapowiedzieli pokaz zaledwie kilka godzin przed prezentacją. W dobie wcześniejszych zapowiedzi owa strategia wydaje się niestandardowa, co więcej, bez ostrzeżenia zamieszczono również filmik.

Halo Infinite trafi na rynek w grudniu i od premiery zaoferuje pełnoprawny tryb sieciowy (dostępny w formie free-2-play) oraz kampanię. Twórcy jednak potrzebują dodatkowego czasu, by dodać kampanię w kooperacji oraz Forge – z czasem zawartość zostanie udostępniona za darmo. Już od chwili debiutu shooter znajdzie się w bibliotece Xbox Game Pass.

W zeszłym tygodniu autorzy Halo Infinite przedstawili konkrety  dotyczące działania strzelanki na komputerach osobistych. Wcześniej mogliśmy przekonać się, jak wygląda rozgrywka PVP.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft