Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2021 20:16
Halo Infinite PVP
837V

Halo Infinite na świetnej rozgrywce. Twórcy pokazują rankingowe zmagania

343 Industries liczy na wielkie wsparcie społeczności Halo. Fani mają spędzać mnóstwo czasu w Halo Infinite, więc deweloperzy już od premiery zapewnią odpowiednie ustawienia dla trybów kompetytywnych. Najnowszy materiał pokazuje możliwości gry.

343 Industries szykuje graczy na grudniowe atrakcje. Deweloperzy zapewnili śmiałkom możliwość wypróbowania małego fragmentu Halo Infinite, jednak możemy mieć pewność, że w produkcji nie zabraknie zróżnicowanych trybów oraz opcji rozgrywki.

Najnowszy materiał opublikowany przez deweloperów jest interesujący, ponieważ pozwala nam spojrzeć na gameplay PVP, w którym biorą udział przedstawiciele studia. Jednocześnie zespół przedstawia rywalizację kompetytywną (rankingowe i e-sportowe mecze) – w tym wypadku zmagania są specjalnie ustawione.

W takiej sytuacji rozpoczniemy rywalizację z Battle Rifle, nie otrzymamy drugiej broni (musimy je podnieść), nie zobaczymy radaru, a dodatkowo wyłączono znaczniki trafień granatów. Twórcy chcą zachęcić graczy do rozmowy i współpracy, więc chcąc wykorzystywać wszystkie atuty lokacji, musimy komunikować się z partnerami z drużyny.

343 Industries na blogu podkreśliło również, że istotnym detalem sieciowych zmagań w Halo Infinite jest nie tylko promowanie pojedynków fair play, pracy zespołowej i dobrego połączenia zdolności zawodnika z wyczuciem produkcji, ale również autorzy spędzili mnóstwo czasu, by zadbać o balans broni oraz wyposażenia.

Źródło: https://www.windowscentral.com/halo-infinite-competitive-settings-revealed

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft