Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.10.2021 08:30
Rycerze Gotham przeciwnicy
774V

Gotham Knights pozwoli nam się zmierzyć z pięcioma frakcjami. Court of Owls to tylko jedna z nich

Na oficjalnej stronie nadchodzącej gry od Warner Bros. Games pojawiła się grafika, która zdradza, że wśród przeciwników znajdzie się więcej frakcji, niż tylko zdradzone niedawno Court of Owls.

Czekacie na grę Rycerze Gotham? W kontekście premiery trzeba się uzbroić w cierpliwość, albowiem najwcześniej przyjdzie nam wejść do świata DC dopiero w przyszłym roku. Twórcy coraz chętniej prezentują nam jednak kolejne materiały. I tak było choćby podczas niedawnego wydarzenia DC FanDome, gdzie zaserwowano nam naprawdę interesujące wideo z produkcji.

Jednym z ciekawszych elementów w rzeczonym tytule będą oczywiście przeciwnicy - nie jest żadną tajemnicą, że w uniwersum DC stoją oni na naprawdę wysokim poziomie. Już jakiś czas temu zdradzono, że podczas przygody będziemy mierzyć się z głośnym Court of Owls. Jest to stowarzyszenie, które niejednokrotnie zachodziło za skórę kolejnym obrońcom Gotham.

Jak się jednak okazuje, nie będzie to jedna frakcja, która stanie na drodze bohaterom Gotham Knighs. Jak zdradza oficjalna strona gry, oprócz Court of Owls, prawdopodobnie przyjdzie nam się jeszcze zmierzyć z czterema innymi ugrupowaniami. Brzmi ciekawie? Zdecydowanie! Pozostaje czekać na kolejne ogłoszenia, albowiem zdaje się, ze mogą być serio grube!

Gotham Knights - przeciwnicy

Źródło: https://www.gothamknightsgame.com/en-us/gotham-city

Tagi: Rycerze Gotham Warner Bros. Games Montreal Warner Bros. Interactive Entertainment