Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2021 22:35
Rycerze Gotham DC FanDome
2023V

Gotham Knights są gotowi do walki. Zobaczcie zwiastun

Warner Bros. Montreal jest gotowe na pokazanie nowych scen z Gotham Knights. Następcy Batmana zamierzają chronić znane miasto i podczas DC FanDome nie mogło zabraknąć tej przygody. Zobaczcie nowy materiał z Rycerzy Gotham.

Akcja Gotham Knights rozgrywa się w Gotham, ale gracze nie otrzymają szansy kontrolowania Batmana. Głównymi bohaterami historii zostali jego następcy, którzy wypełniają misję Mrocznego Rycerza i mierzą się z między innymi Trybunałem Sów.

W Gotham Knights wcielimy się w cztery postacie (Nightwing, Robin, Batgirl oraz Red Hood) i każda otrzyma własne umiejętności, styl walki oraz inaczej będzie mogła podejść do przedstawionych misji. Śmiałkowie ponownie trafią do dużego, otwartego świata, a twórcy ubarwią rozgrywkę za pomocą rozbudowanych elementów RPG – teraz każdy przeciwnik posiada swój poziom doświadczenia, a podczas poznawania opowieści my również będziemy rozwijać Rycerzy Gotham.

Warto przypomnieć, że Gotham Knights to jedna z produkcji, która według pierwotnych założeń miała zadebiutować w 2021 roku, ale autorzy przełożyli premierę na 2022 rok.

Tagi: Rycerze Gotham Warner Bros. Games Montreal Warner Bros. Interactive Entertainment