Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.10.2021 11:30
Rycerze Gotham teaser
532V

Gotham Knights na nowym, krótkim teaserze. Twórcy zapraszają na DC FanDome

Jedną z najbardziej wyczekiwanych zapowiedzi nadchodzącej imprezy tematycznej DC będzie pokaz zbliżającej się dużymi krokami gry od Warner Bros. Twórcy przyszykowali z tej okazji krótki teaser.

Rycerze Gotham to gra, która wciąż skrywa wiele tajemnic i właściwie trudno jednoznacznie orzec, czym ma być. Projekt ma zadebiutować w 2022 roku, ale obecnie nie znamy nawet przybliżonej daty premiery. Właściwie największą zapowiedzią ostatnich miesięcy była prezentacja okładki, która przypadła do gustu fanom. Zasłona milczenia może zostać jednak zdjęta już dzisiaj - podczas DC FanDome.

Twórcy gry, podobnie jak w kilku innych przypadkach, zdecydowali się nieco pobudzić oczekujących fanów i wrzucili krótki materiał na konto Gotham Knights na Twitterze. Trwający dwadzieścia sekund klip nie zdradza wiele, ale udowadnia jedno - ekipa doskonale wie, jak budować mroczny i enigmatyczny klimat. Widzimy lekko rozświetlone mury, dogasający powoli świecznik oraz nietoperze latające w tle.

Sam napis nad wideo głosi, że "ściany mają uszy", co jest oczywistym nawiązaniem do pewnej organizacji znanej z komiksów. Teaser zapowiada nam pojawienie się Court of Owls, a więc stowarzyszenia, które będzie prawdopodobnie największym zagrożeniem dla młodych następców Batmana. Robin, Nightwing, Red Hood oraz Batgirl będą mieli twardy orzech do zgryzienia.

Źródło: https://twitter.com/GothamKnights/status/1449057550863937540

Tagi: Rycerze Gotham Warner Bros. Games Montreal Warner Bros. Interactive Entertainment