Iza Łęcka Iza Łęcka 22.10.2021 12:04
Saints Row 2022
844V

Saints Row pozwoli stworzyć kryminalne imperium. Twórcy pokazują rozbudowany system

W Saints Row będziemy nie tylko wykonywać klasyczne misje. Deweloperzy pracowali również nad mechaniką tworzenia kryminalnego imperium, dzięki któremu będzie możliwe wykonywanie kolejnych zleceń, kupowanie inwestycji i zwiększanie swoich wpływów w mieście.

Deep Silver Volition kontynuuje promocję nowego Saints Row. Zespół w tym tygodniu zaprezentował dłuższy fragment rozgrywki, który pokazał szereg aktywności, jednak na materiale nie uwzględniono pozornie najważniejszego systemu – kryminalnych przedsięwzięć.

W nadciągającym Saints Row (2022) otrzymamy możliwość wykupowania kolejnych inwestycji i podejmowania się szemranej działalności, dzięki której nasze wpływy w Santo Ileso będą się zwiększać. Intrygująca mechanika pozwoli rywalizować z innymi gangami, jednocześnie zapewniając dostęp do wielu unikanych nagród oraz nowych misji. Dla przykładu, przejmując firmę wywożącą śmieci będziemy pobierać wysokie opłaty za nielegalne usuwanie toksycznych odpadów skorumpowanej korporacji.

System śmiało może się przyczynić do wydłużenia zabawy w otwartym świecie, a działając w kryminalnym półświatku możemy doprowadzić do stworzenia prawdziwego imperium. Na więcej szczegółów pozostaje nam jeszcze zaczekać – trudno bowiem określić, jak będzie przebiegać rywalizacja z innymi ekipami i czy gangi lub policjanci otrzymają możliwość wpływania na nasze przedsięwzięcia.

Źródło: https://gamingbolt.com/saints-row-trailer-details-criminal-ventures

Tagi: Deep Silver Saints Row (2022) Volition