Iza Łęcka Iza Łęcka 21.10.2021 09:42
Saints Row
1482V

Saints Row na dłuższej rozgrywce. Zobaczcie gameplay z pierwszych misji

Premiera rebootu „Świętych” już za kilka miesięcy, dlatego Deep Silver oraz Volition pragną przekonać jak największe grono odbiorców do swojej propozycji. Spójrzmy na kolejne ujęcia z gry, które ukazują zupełnie nowy świat oraz pierwsze misje z nowego Saints Row.

Saints Row (2022) to jedna z dużych propozycji, która zadebiutuje na samym początku 2022 roku. Twórcy będą rywalizować z wieloma mocnymi IP, jednak najnowsza produkcja amerykańskiego studia jak najbardziej może przyciągnąć fanów otwartych światów. Dostarczenie pełnego odświeżenia znanej serii może okazać się nie lada wyzwaniem.

Dzisiaj mamy okazję sprawdzić dłuższy gameplay, który prezentuje się całkiem interesująco. Nie brakuje bezpośredniej walki, rywalizacji z władzami, eliminowania członków gangu czy szybkiej jazdy. Zgodnie z zapewnieniami deweloperów miasto Santo Ileso będzie barwnym tłem dla rywalizacji poszczególnych grup o wpływy i dominację, a gracze doświadczą historii przepełnionej humorem i typowymi dla całej serii zwrotami akcji.

Obecnie nowe Saints Row nie wyróżnia się niczym szczególnym, jednak potwierdzono możliwość stworzenia przestępczego imperium, co może okazać się wciągającym systemem. Na ostatnich materiałach mogliśmy jednak sprawdzić poszczególne elementy otwartego świata oraz walkę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Deep Silver Saints Row (2022) Volition