Czerwona nota na pełnym zwiastunie. Dwayne Johnson, Ryan Reynolds i Gal Gadot w najdroższym filmie Netflixa

Filmy i seriale
1690V
Czerwona nota na pełnym zwiastunie. Dwayne Johnson, Ryan Reynolds i Gal Gadot w najdroższym filmie Netflixa
Wojciech Gruszczyk | 21.10.2021, 17:58

Netflix w końcu zaprezentował pełny zwiastun „Czerwonej noty”. Film może zainteresować wielu widzów, ponieważ jest to najdroższa produkcja oryginalna streamingowego giganta. Premiera odbędzie się już w listopadzie.

„Czerwona nota” to najdroższy film w historii platformy Netflix – jego budżet miał wynieść 160-200 mln dolarów. W głównych bohaterów wcielili się Dwayne Johnson, Ryan Reynolds oraz Gal Gadot i już te nazwiska powinny zachęcić wielu do tej produkcji pełnej akcji, a najnowszy zwiastun potwierdza, że możemy w tym wypadku oczekiwać nawet intrygującej historii.

„Genialny śledczy kontra oszuści wszech czasów. Wystawiana przez Interpol czerwona nota to globalny list gończy za najbardziej poszukiwanymi przestępcami na świecie. Jednak gdy ryzykowny napad sprawia, że krzyżują się ścieżki najlepszego behawiorysty z FBI (Johnson) i dwójki rywalizujących ze sobą przestępców (Gadot, Reynolds), trudno przewidzieć, co się wydarzy”.

Czerwona nota” zadebiutuje już 12 listopada – jest to jedna z potencjalnie najmocniejszych produkcji platformy Netflix na ostatnie 2 miesiące 2021 roku. Firma zadbała jeszcze o między innymi zakończenie „Domu z papieru” oraz drugi sezon „Wiedźmina”, więc widzowie na pewno nie będą się nudzić.

Trudno aktualnie powiedzieć, czy „Czerwona nota” może odnieść duży sukces, jednak Netflix promuje te historię od samego początku 2021 roku, więc możemy mieć pewność, że firma mocno liczy na tę przygodę.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Wszyscy święci New Jersey”„Diuna”„Sztuka zbrodni” i „Bright: Samurai soul”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych