Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2021 20:01
krzyk w Call of Duty
895V

Koszmar w Call of Duty. Krzyk i Donnie Darko trafią do gier Activision

Twórcy Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Black Ops Cold War właśnie zapowiedzieli halloweenowe wydarzenie na serwerach gier Activision. Do produkcji trafi między innymi zabójca z serii „Krzyk”, a gracze mogą liczyć na nowe tryby.

Już jutro rozpocznie się „Koszmar” na serwerach Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Black Ops - Cold War. Fani Battle Royale mogą liczyć na nowy tryb (Ghosts of Verdansk), a w normalnym multiplayerze znajdziemy aż trzy kolejne warianty zabawy. Do pozycji trafi także specjalna wersja Nuketown.

W obu strzelankach Call of Duty znajdziemy także nowe skiny – gracze wskoczą w strój głównego zabójcy z serii „Krzyk”, ale zainteresowani sprawdzą także strój Królika z "Donnie Darko". Deweloperzy postanowili w odpowiedni sposób świętować nadciągający Halloween.

Jak widać choć Call of Duty: Vanguard zadebiutuje na samym początku przyszłego miesiąca, to twórcy Activision nie tracą czasu i cały czas zachęcają graczy do spędzania wolnego czasu w już wydanych tytułach. Fani serii raczej nie mogą narzekać na brak atrakcji, ponieważ deweloperzy systematycznie proponują im nowe atrakcje.

Koszmar w Call of Duty

Źródło: Twitter: Call of Duty

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward