Minecraft trafi do Game Passa na PC! Obie wersje hitowej gry będą dostępne już w listopadzie

News
790V
Minecraft trafi do Game Passa na PC! Obie wersje hitowej gry będą dostępne już w listopadzie
Kajetan Węsierski | 17.10.2021, 10:30

Już w przyszłym miesiącu wszyscy fani zabawy w kanciastym świecie Minecrafta będą mieli dużo powodów do radości - obie wersje gry wylądują w Game Passie na PC.

Minecraft to prawdziwy fenomen i jednocześnie gra, która od blisko dekady cały czas cieszy się ogromną popularnością. Swego czasu zawróciła w głowach wszystkich dzieciaków z ciągotami do branży wirtualnej zabawy i rozwijana jest właściwie do dziś. Co więcej, wyniki, jakie zdaje się rokrocznie generować, są najlepszym potwierdzeniem skali sukcesu - ten jest wręcz niewyobrażalny. 

Wszystko to składa się na fakt, że w Minecrafta grał już prawdopodobnie każdy - krócej lub dłużej. Czasem na konsolach, innym razem na PC - raz na oryginalnej wersji, a kiedy indziej na tej ściąganej z lewych źródeł. Jeśli wciąż nie macie kanciastej gry na własność, albo nigdy nie było Wam po drodze, aby na dłużej zabawić w projekcie od studia Mojang, to niedługo nadarzy się ku temu kapitalna okazja. 

Podczas trwającego obecnie Minecraft Live 2021, twórcy zapowiedzieli, że już 2 listopada do usługi Xbox Game Pass na PC trafią dwie wersje gry! Mowa o Minecraft: Java Edition oraz Minecraft: Bedrock Edition. Pierwsza pozwala znacznie bardziej ingerować w grę (modyfikacje, tekstury od społeczności) i jest to "bazową". Druga daje znacznie mniej opcji zabawy z plikami, ale jest przy tym mniej wymagająca dla naszych sprzętów. Teraz w cenie abonamentu będzie można wypróbować obie. 

Źródło: https://www.pcgamesn.com/minecraft/xbox-game-pass-for-pc-java-edition-bedrock

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych