Minecraft rośnie w siłę. Zapowiedziano aktualizację Caves & Cliffs

News
767V
Minecraft rośnie w siłę. Zapowiedziano aktualizację Caves & Cliffs
Igor Chrzanowski | 13.06.2021, 18:09

Minecraft wciąż rośnie w siłę każdego dnia, dzięki czemu wciąż pozostaje na czele najpopularniejszych gier wideo w historii naszej ukochanej branży. Już z aktualizacją 1.17 klockowy świat znów znacząco się powiększy.

Mojang pracuje nad rozwojem Minecrafta już od kilku ładnych lat, w trakcie których dzieło Notcha zmieniło się praktycznie nie do poznania, stając się absolutnie lepszym pod każdym możliwym względem.

Teraz w połowie 2021 roku deweloperzy odpowiedzialni za klockowy świat w końcu dokończyli aktualizację szykowaną dla fanów jeszcze od października roku 2020. Wraz z łatką numer 1.17 dla Minecraft Java Edition i Minecraft Bedrock Edition, a także na konsolach, do wielkiego hitu Microsoftu zawitało aż 91 nowych bloków, wśród których znajdują się między innymi takie materiały jak miedź, ametyst, nowa wersja śniegu, czy też takie konstrukcje jak piorunochron i luneta obserwacyjna.

Dodatkowo do świata Minecraft dołączył nowy generator gór, dzięki czemu prezentują się bardziej naturalnie, a wszelakie krainy zamieszkiwać będą nowe mobki, wśród których jest nowa kałamarnica i koza. Co ciekawe łatkę nazwano Caves & Cliffs Part I, a więc w 2022 roku możemy otrzymać drugą część nowości nad jakimi pracuje Mojang.

Źródło: własne

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper