Iza Łęcka Iza Łęcka 27.09.2021 13:48
Spider-Man w Marvel's Avengers
838V

Spider-Man w Marvel's Avengers otrzyma własną historię. Crystal Dynamics potwierdza wydarzenie

Crystal Dynamics nie ustaje w staraniach, by przyciągnąć coraz większe grono uczestników do zmagań w Marvel's Avengers. Ostatni fabularny dodatek War for Wakanda był tylko jednym z etapów rozwoju gry – studio poinformowało, że Spider-Man będzie mógł liczyć na rozbudowane miejsce w produkcji.

Marvel's Avengers zadebiutowało w drugiej połowie 2020 roku z niemałymi kontrowersjami. Niestety, spory potencjał produkcji czerpiącej garściami z uniwersum Marvela nie do końca został wykorzystany, a z pozycji szybko rezygnowali kolejni odbiorcy. Crystal Dynamics jednak nie zraziło się nieprzychylnym odbiorem graczy i konsekwentnie rozbudowuje produkcje o następne wydarzenia oraz superbohaterów – coraz więcej mówi się o zawitaniu Spider-Mana do gry. 

Jednym z najbardziej wyczekiwanych herosów Marvela na pewno jest Spider-Man – deweloperzy już zapowiedzieli, że dzięki współpracy z Sony superbohater trafi do produkcji jeszcze w tym roku i będzie dostępny wyłącznie na PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Okazuje się jednak, że pojawienie się Petera Parkera będzie znaczącym momentem, a Crystal Dynamics planuje cały event skupiający się na postaci. W ostatniej sesji pytań i odpowiedzi na kanale gry na Discordzie Dan Matlack, starszy producent, zapowiedział, że Człowiek-Pająk doczeka się własnej historii.

"Spider-Man jest tym, co nazywamy 'eventem', więc na pewno będzie miał cutscenki i historię".

Co więcej, twórcy określili, że zbliżający się raid będzie rzeczywiście mieć pewne "znajome lokacje", ale również dostarczy "unikalnego" doświadczenia. Nie ulega zatem wątpliwości, że zespół nie traci werwy i nadal pragnie zachęcać nowych uczestników do swojej produkcji. Już niebawem powinniśmy również poznać plany Crystal Dynamics na następny rok.

Gracie jeszcze w Marvel's Avengers?

Źródło: https://www.psu.com/news/spider-man-will-have-his-own-cutscenes-story-missions-in-marvels-avengers-for-ps4-ps5/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix