Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.09.2021 19:27
Spider-Man trafi do Marvel's Avengers jeszcze w 2021 roku
1029V

Spider-Man trafi do Marvel's Avengers jeszcze w 2021 roku. Twórcy ujawniają plany i zapowiadają pierwszy raid

Po wielu miesiącach oczekiwań, w Marvel's Avengers już wkrótce pojawi się Spider-Man. Crystal Dynamics właśnie zaktualizowało swoje plany na kolejne miesiące i deweloperzy potwierdzają nadejście superbohatera do gry.

W sierpniu 2020 roku Sony ogłosiło wielką współpracę z Crystal Dynamics, na mocy której Spider-Man miał trafić do Marvel's Avengers. Jak wiadomo gra zaliczyła kilka problemów, ale deweloperzy wciąż walczą o zainteresowanie szerokiej publiki i właśnie potwierdzili ważną wiadomość – superbohater z MCU trafi do produkcji jeszcze w 2021 roku.

Studio zaktualizowało plany na najbliższe miesiące i zapowiedziało pierwszy raid, poprawki w sprzęcie, zwiększenie maksymalnego poziomu bohaterów oraz wydarzenie z Spider-Manem. Postać będzie dostępna wyłącznie na PS4 i PS5.

Crystal Dynamics chce wkrótce przedstawić szereg nowych informacji dotyczących planów na 2022 rok dla Marvel's Avengers, ale aktualnie musimy zaczekać. Deweloperzy jedynie wspomnieli, że produkcja nie będzie częścią jutrzejszego PlayStation Showcase.

W zeszłym miesiącu Marvel's Avengers zostało rozbudowane o fabularny dodatek z Czarną Panterą, który zebrał sporo pochwał od graczy.

Marvels Avengers Spider-Man

Źródło: Twitter: PlayAvengers

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix