Gran Turismo 7 wymaga stałego połączenia z internetem w kampanii single-player i trybie zdjęć

News
2193V
Gran Turismo 7 wymaga stałego połączenia z internetem w kampanii single-player i trybie zdjęć
Iza Łęcka | 13.09.2021, 08:07

Polyphony Digital potwierdziło zdumiewającą decyzję związaną ze zmaganiami w Gran Turismo 7. Nawet w kampanii dla pojedynczego gracza uczestnicy będą zmuszeni do stałego połączenia z internetem.

Od czasu efektownej prezentacji zwiastuna potwierdzającego datę premiery Gran Turismo 7, Polyphony Digital zdradza kolejne szczegóły o produkcji, ale nie wszystkie z nich są odpowiednio podkreślane przez deweloperów. W ostatnim wpisie na blogu PlayStation pojawiła się drobna adnotacja dotycząca wymogu stałego połączenia z internetem w wielu trybach wyścigów.

W przypadku Gran Turismo 7 kampania single-player, edytor wzorów, tryb fotograficzny Scapes, GT Cafe i GT Auto wymagają dostępu do PlayStation Network. Studio nie zdecydowało się zrezygnować z połączenia z siecią nawet dla trybu dla pojedynczego gracza.

Pamiętajmy, że poprzednia odsłona serii (Gran Turismo Sport), która debiutowała na PlayStation 4, również musiała mieć zagwarantowany dostęp do PlayStation Network, jednak wskazany tytuł od początku był mocno nastawiony na rywalizację online.

Możemy się spodziewać, że Polyphony Digital w niedalekiej przyszłości przedstawi następne informacje dotyczące poszczególnych trybów. Ostatnio Kazunori Yamauchi podkreślił, że gra będzie „zwieńczeniem serii, spełniającym oczekiwania fanów”.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/gran-turismo-7s-single-player-campaign-will-require-an-internet-connection/

Komentarze (178)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych