Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2021 22:35
Gran Turismo 7 na PlayStation Showcase!
3557V

Gran Turismo 7 z piskiem opon przyjechało na PlayStation Showcase. Znamy datę premiery!

Polyphony Digital i Kazunori Yamauchi w ostatnich tygodniach nie chwalili się nowymi materiałami z Gran Turismo 7, ale najwyższy czas to zmienić. Japońska produkcja w przyszłym roku przyjedzie na PS5 i PS4, więc na PlayStation Showcase nie mogło zabraknąć oczekiwanej pozycji. Zobaczcie nowy materiał z GT7.

Gran Turismo 7 to jedna z pozycji z trójki „wielkich nieobecnych PlayStation” w 2021 roku. Gracze muszą zaczekać na wyścigi Polyphony Digital, ale już dzisiaj otrzymaliśmy nową prezentację gry. W przyszłym roku Kazunori Yamauchi zaprosi graczy z PlayStation 5 i PlayStation 4 na dynamiczną zabawę z odpicowanymi samochodami, więc na PlayStation Showcase nie mogło zbraknąć tej perełki.

Seria Gran Turismo to zdecydowanie jedno z najmocniejszych IP w katalogu Sony, więc nic dziwnego, że marka posiada fanów na całym świecie, którzy zdecydowanie za długo czekają na pełnoprawną kontynuację. Jak wiadomo na poprzedniej generacji otrzymaliśmy tylko GT Sports, ale jak widać – wszystko zmierza w dobrym kierunku, by gracze już w niedalekiej przyszłości mogli zapoznać się z GT7.

Gran Turismo 7 na PlayStation Showcase!

Gra zadebiutuje 4 marca 2022 roku.

Tagi: Gran Turismo 7 PlayStation PlayStation 4 PlayStation 5 PlayStation Showcase Polyphony Digital PS4 ps5 Sony Interactive Entertainment