Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.09.2021 13:11
Insurgency: Sandstorm gotowe do premiery na konsolach. Zwiastun pokazuje bardzo realistyczne strzelanie
917V

Insurgency: Sandstorm gotowe do premiery na konsolach. Zwiastun pokazuje bardzo realistyczne strzelanie

Wiemy już, że Insurgency: Sandstorm trafi jeszcze w tym miesiącu na konsole. Przyjrzyjmy się bliżej gameplayowej z tej strzelaniny.

Insurgency: Sandstorm trafiło w 2018 roku na PC, gdzie strzelanka zgarnęła sporo pochwał (średnia 7,8/10). Teraz tytuł pojawi się na PS4 i XOne. Do premiery dojdzie 29 września 2021 r. Posiadacze PS5 i XSX otrzymają w dniu premiery za darmo aktualizację z rozdzielczością 4K i animacją 60 fps.

W najnowszym materiale wideo twórcy Insurgency: Sandstorm przedstawiają najważniejsze cechy gameplayu. Deweloperzy podkreślają przede wszystkim, że ich gra zapewnia wysoki poziom realizmu i znakomity gunplay.

Gra zapewnia system "swobodnego celowania" - broń w grze nie ma sztywnego celowniczka (w szerokim widoku widzenia), jak w większości strzelanin FPP, co samo w sobie jest bardzo ciekawe. Autorzy zapewniają również, że ten sieciowy tytuł nastawiony na starcia PvP, brzmi niesamowicie dobrze - dzięki zaawansowanemu dźwiękowi przestrzennemu bez problemu rozpoznamy, skąd zbliża się niebezpieczeństwo. Pod koniec filmiku możemy się natomiast przyjrzeć opcjom zmieniania ekwipunku/stroju naszego żołnierza i przyjrzeć bonusowym kostiumom, zarezerwowanym dla osób, które skuszą się na pre-ordery.

Tagi: Focus Home Interactive Insurgency: Sandstorm New World Interactive