Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2021 19:33
Microsoft Flight Simulator
1033V

Microsoft Flight Simulator ponownie zbiera pochwały. Twórcy pokazują nową i darmową zawartość

Twórcy Microsoft Flight Simulator nieustannie pracują nad rozbudową i poprawą produkcji. Najnowsza aktualizacja dba o upiększenie kolejnych miejscówek i gracze mogą liczyć na między innymi 100 dopracowanych znanych lokalizacji.

Microsoft Flight Simulator jest systematycznie rozbudowywany i choć gracze muszą zaczekać na bezpłatną aktualizację związaną z filmem „Top Gun Maverick”, jednak deweloperzy nie tracą czasu i dzisiaj zaprezentowali kolejną Aktualizację Świata.

Twórcy dopracowali Niemcy, Australię i Szwajcarię, by zadbać o „wspaniałe pasma górskie, wszechobecne zamki i oszałamiające widoki”. W grze pojawi się ponad 100 znanych lokalizacji, kilka lotnisk oraz nawet kolejne loty dla odkrywców terenów.

Najnowsza aktualizacja jest już od dzisiaj dostępna w Microsoft Flight Simulator, ale musimy pamiętać, że to nie koniec nowości zaplanowanych na 2021 rok. Firma chce jeszcze zapewnić rywalizację PVP, która została zapowiedziana na cyfrowych targach w Kolonii.

Jeśli jesteście zainteresowani rozwojem Microsoft Flight Simulator, to zapraszamy do ciekawej rozmowy, podczas której Igor miał okazję poznać najbliższe plany deweloperów na produkcję.

Źródło: https://www.flightsimulator.com/release-notes-1-19-8-0-world-update-vi-germany-austria-switzerland-now-available/

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios