Iza Łęcka Iza Łęcka 06.09.2021 11:19
Microsoft Flight Simulator Top Gun Maverick
856V

Microsoft Flight Simulator Top Gun Maverick dopiero w przyszłym roku. Premiera DLC opóźniona przez film

Premiera wielkiego DLC do Microsoft Flight Simulator związanego z filmem „Top Gun: Maverick” nie odbędzie się w 2021 roku. Paramount Pictures przełożyło debiut produkcji, więc wspólnie z widzami również gracze będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

„Top Gun: Maverick” to widowisko, na które czeka wielu widzów. Powrót filmowego hitu z 1986 roku jednak nie ma łatwej drogi na wielki ekran, a wydarzenia na świecie nie sprzyjają debiutowi. Kilka dni temu informowaliśmy naszych czytelników, że premiera została ponownie przełożona, a opowieść z Tomem Cruisem w roli głównej będziemy mogli zobaczyć dopiero w przyszłym roku.

Obecnie możemy również potwierdzić, że rozszerzenie do Microsoft Flight Simulator związane ze wspomnianą produkcją także zadebiutuje w późniejszym czasie. Na oficjalnej witrynie gry pojawiła się informacja o zmianie premiery DLC:

„Paramount Pictures niedawno przesunęło datę premiery Top Gun: Maverick na weekend Memorial Day, 27 maja 2022 roku. Jak już wcześniej informowaliśmy, Top Gun: Maverick dla Microsoft Flight Simulator na PC Windows 10, Steam, Xbox Series X|S i Xbox Game Pass zostanie wydane równolegle z filmem. Liczymy na to, że w przyszłości podzielimy się większą ilością informacji”.

Takiego obrotu spraw mogliśmy się spodziewać, bowiem jak wskazywało Asobo Studio, dodatek do symulatora Microsoftu miał zgodnie z planem zostać udostępniony w czasie premiery „Top Gun: Maverick”. Deweloperzy konsekwentnie realizują przyjętą strategię i czekają na wielką premierę obrazu Paramount Pictures.

Możemy oczekiwać, że wielu fanów „Top Guna” po zakończonym seansie wróci do domu, by na swoim ekranie poprowadzić kilka maszyn, które zobaczą w trakcie kinowego widowiska.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/09/microsoft_flight_simulators_top_gun_expansion_has_been_delayed

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios