Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2021 19:16
Microsoft Flight Simulator - gamescom 2021
742V

Microsoft Flight Simulator z oczekiwaną zawartością. Twórcy pokazali sporty lotnicze

Asobo Studio nie próżnuje zapewniając graczom Microsoft Flight Simulator kolejne atrakcje. Na konferencji amerykańskiej korporacji z okazji cyfrowego gamescomu ujawniono oczekiwane rozszerzenie – społeczność MFS wkrótce zmierzy się w pierwszych sportach lotniczych.

Microsoft Flight Simulator to bez wątpienia jedno z prawdziwie next-genowych doświadczeń, które jest wizytówką katalogu giganta z Redmond, ale jak wspomniałem w naszej recenzji – tytuł jest dość specyficzny, ponieważ nie zapewnia typowej rywalizacji.

Asobo Studio najwidoczniej wsłuchało się w opinie społeczności i właśnie zapowiedziano bardzo ciekawy dodatek. Jeszcze w 2021 roku Microsoft Flight Simulator zostanie rozbudowany o „sporty lotnicze”, czyli specjalny tryb, w którym gracze będą mierzyć się ze sobą i prezentować swoje umiejętności w opanowaniu potężnych maszyn. Nowość zostanie udostępniona jesienią.

7 września w Microsoft Flight Simulator pojawi się kolejna Aktualizacja Świata, która tym razem zajmie się Niemcami, Austrią i Szwajcarią. Gracze mogą również liczyć na szereg nowych elementów związanych z nowymi lokacjami – podczas zabawy sprawdzimy specjalny punkty na odświeżonej mapie świata.

Jeszcze dzisiaj przedstawimy naszą rozmowę z twórcami Microsoft Flight Simulator – Igor miał okazję porozmawiać o przyszłości projektu i kolejnych planach deweloperów.

Tagi: Asobo Studio Gamescom Microsoft Microsoft Flight Simulator Xbox Xbox Game Studios Xbox One Xbox Series X|S