Cyberpunk 2077 oficjalnie bez osobnego trybu multiplayer. CD Projekt RED zaprzecza ostatnim plotkom

Gry
2916V
Cyberpunk 2077 oficjalnie bez osobnego trybu multiplayer. CD Projekt RED zaprzecza ostatnim plotkom
Mateusz Wróbel | 04.09.2021, 19:15

Cyberpunk 2077 nie otrzyma oddzielnej gry sieciowej.

W ostatnich dniach wiele dowiedzieliśmy się nt. przyszłości Cyberpunk 2077. Polacy wierzą w tę markę i mają zamiar ją rozwijać - obecnie trwają prace nad fabularnym rozszerzeniem, z którym zainteresowani powinni zapoznać się już w przyszłym roku.

Ostatnie doniesienia płynące z ust Tylera McVickera sugerowały fanom IP, iż rodzima ekipa przygotuje dwa rozbudowane dodatki poszerzające historię V, a także tryb multiplayer. O ile zawartość dla pojedynczego gracza jest w planach, tak plotki o module sieciowym okazały się nieprawdą. Jak wspomniał Adam Kiciński podczas telekonferencji z akcjonariuszami:

Nasze plany nie zakładają wydania osobnej gry multiplayerowej w uniwersum Cyberpunka w najbliższej przyszłości. Podtrzymujemy to, co mówiliśmy podczas aktualizacji strategii w marcu br. – podstawą naszego biznesu jest produkcja gier RPG dla jednego gracza, natomiast zamierzamy wzbogacać nasze przyszłe produkcje elementami sieciowymi. Chcemy robić to rozsądnie, krok po kroku.

Tak czy siak, nie można wykluczyć, że Cyberpunk 2077 nie otrzyma w przyszłości elementów sieciowych pozwalających graczom rywalizować między sobą. Trzeba mieć cały czas na uwadzę, że przedstawiciel CDPR wspomniał wyłącznie o osobnej grze - coś à la GTA Online.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: https://www.stockwatch.pl/czat-inwestorow-gieldowych/adam-kicinski-prezes-zarzadu-i-piotr-nielubowicz-wiceprezes-ds-finansowych-cd-projekt-sa-strat-2-wrzesnia-o-godz-1000,446

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper