Cyberpunk 2077 otrzyma multiplayer i dwa fabularne DLC - sugerują zmiany w plikach po patchu 1.3

Gry
4061V
Cyberpunk 2077 otrzyma multiplayer i dwa fabularne DLC - sugerują zmiany w plikach po patchu 1.3
Mateusz Wróbel | 22.08.2021, 16:28

Cyberpunk 2077 otrzyma tryb multiplayer i dwa fabularne DLC? Tak wskazują zmiany wprowadzone przez CDPR wraz z patchem 1.3.

Niedawno do sieci trafił patch 1.3 do Cyberpunk 2077. Z każdą aktualizacją tytuł działa lepiej na konsolach, a jeśli jeszcze nie widzieliście testu na PlayStation 4 po ostatniej łatce, zachęcam do przejścia do tego newsa.

Dalsza część tekstu pod wideo

Co jednak najciekawsze, patch 1.3 wprowadził sporo zmian w plikach gry odpowiadających za działanie autorskiego silnika graficznego - a przynajmniej tak uważa Tyler McVicker z Valve Network. Według niego, łatka przerobiła wiele wartości Red Engine, w tym także trybu sieciowego, nad którym prace rzekomo zostały zawieszone. Jeśli Tyler McVicker ma rację, to Cyberpunk 2077 Multiplayer wciąż jest w produkcji (w tym miejscu zachęcam Was do przeczytania artykułu, w którym pewien czas temu zastanawiałem się, jak powinien on w moim odczuciu wyglądać - przejdziecie do niego klikając tutaj).

Ponadto, wprowadzone przez rodzimy zespół zmiany wskazują fanom Night City, że RED-zi planują dwa fabularne rozszerzenie - podobnie, jak wyglądało to w przypadku Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ta informacja nie powinna jednak nikogo zaskoczyć, ponieważ deweloperzy wspominali o dużych DLC już wcześniej.

Patch 1.3 zadebiutował stosunkowo niedawno, więc kto wie, może skrywa on jeszcze więcej sekretów?

 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: https://gamerant.com/cyberpunk-2077-multiplayer-development-rumor-leak/

Komentarze (62)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper