Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.09.2021 12:06
Watch Dogs Legion z darmowym weekendem. Preload już dostępny
869V

Watch Dogs Legion z darmowym weekendem. Preload już dostępny

Doskonałe wieści dla osób, które wciąż zastanawiają się czy warto kupić Watch Dogs Legion: gra będzie dostępna za darmo w trakcie weekendu!

Gracze mogą za darmo szaleć w Watch Dogs: Legion od piątku (3 września) aż do końca niedzieli (5 września). Niestety wygląda na to, że gratisowy weekend dotyczy tylko części platform, na jakich została wydana gra (tak wynika z oficjalnego wpisu na blogu Ubisoftu) W tym momencie sytuacja wygląda tak, że do zabawy bez opłat nie przyłącza się posiadacze Xbox One i Xbox Series X|S. Darmowy weekend rozpocznie się jutro na PS5, PS4, PC oraz na Stadii.

Preload Watch Dogs Legion jest już dostępny - produkcję możecie zainstalować z wyprzedzeniem na swoich platformach, tak by zacząć jutro zabawę bez żadnych przestojów. Co ważne - jeśli tytuł wam się spodoba i będzie chcieli go kupić, to bez żadnych problemów będzie można kontynuować rozgrywkę wraz z pakietem wypracowanych postępów po jego nabyciu (oferowana wersja to pełny Trial).

Obecnie na Epic Games Store i Ubisoft Store Watch Dogs Legion dostępny jest z 60% rabatem. Z kolei na PS Store wydanie na PS5/PS4 doczekało się upustu 67%. Edycja Deluxe wyceniana jest obecnie na 148 zł a Edycja Gold na 207 zł.

Przy okazji polecam sprawdzić inne oferty z wielkiej wyprzedaży, przygotowanej na PlayStation Store.

Źródło: https://news.ubisoft.com/en-us/article/4puZVjTl8xJtV68FDzIcmr/play-watch-dogs-legion-for-free-from-september-35

Tagi: ubisoft Watch Dogs Legion