Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2021 15:42
World of Tanks Sabaton
538V

World of Tanks ponownie zaskakuje. Sabaton przygotował teledysk i trafił do gry

Wargaming nie zwalnia z zaskakującą promocją World of Tanks. Deweloperzy ponownie współpracują z grupą metalową Sabaton, na mocy której muzycy trafili do produkcji, a nawet otrzymali pierwszy w historii czołg premium IX poziomu. Poznajcie szczegóły.

Twórcy World of Tanks systematycznie współpracują z różnymi firmami, by promować nowe wydarzenia na serwerach i deweloperzy ponownie zaskakują. Grupa metalowa Sabaton opublikowała dzisiaj nową piosenkę („Steel Commanders”), która otrzymała teledysk związany z czołgami – utwór w zasadzie opowiada o potędze i historii metalowych bestii. W materiale występuje gościnnie Tina Guo, popularna wiolonczelistka, nominowana do nagrody GRAMMY.

To jednak dopiero początek atrakcji, ponieważ teledysk to prolog wielkiego wydarzenia, dzięki któremu gracze mogą otrzymać pierwszy w historii czołg premium IX poziomu:

„To wspaniałe doświadczenie współpracować z World of Tanks i Wargamingiem nad tym olbrzymim projektem. Razem stworzyliśmy epicki teledysk do ‘Steel Commanders’ i jest to idealny start tej wielkiej współpracy. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią nowego wydarzenia w grze, w którym po raz pierwszy w historii gry występuje czołg premium IX poziomu jako nagroda główna, a my jako członkowie załogi!” – powiedział Joakim Brodén, wokalista Sabaton

Sabaton nie tylko otrzymał własny czołg, ale również trafił do produkcji. Podczas wydarzenia fani zobaczą „Duchy Wojny”, a jednocześnie mogą zdobyć czołg premium IX poziomu Strv K.

Warto dodać, że głosu w grze użyczył wokalista Joakim Brodén, a Wargaming zapowiada mnóstwo Easter Eggów, które będziecie mogli odkryć podczas rozgrywki.

„Świetnie się współpracowało z Sabatonem i naprawdę cieszy nas, że są z nami w tym unikatowym projekcie. Nasi gracze kochają ich muzykę i doskonale uzupełniamy się w miłości do historii militariów. Mamy nadzieję, że nowa piosenka zainspiruje czołgistów do jeszcze lepszej gry po kolejne zwycięstwa” – dodał Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks

Wydarzenie „Duchy Wojny” wystartuje już 27 sierpnia i będzie trwać do 6 września. Gracze mogą mieć pewność, że jeśli nie uda im się przejść całego maratonu, to otrzymają 10% zniżki na ewentualny zakup czołgu i stylu 3D. Strv K ma ponadto własną ścieżkę dźwiękową od Sabatonu oraz pozwoli na zdobywanie obligacji w bitwach losowych.

Tagi: Microsoft Game Studios Wargaming.net World of Tanks